Technical Faul Basketball 2011 Ağustos ayında iki kuzen tarafından Techncalfaul Blog Page adı ve technicalfaul.blogspot.com adresiyle, tamamen amatör bir ruh ve basketbol sevgisiyle yayın hayatına başlamış bir basketbol sayfasıdır. Geçen sürede birçok basketbolcu ve basketbolseverle tanışmamıza vesile olan, maçlar ve takımlarla ilgili yorumlarımızı paylaşmamızı ve basketbolseverlerle tartışmamızı sağlayan bu sayfanın adresini 2020 Ocak ayı itibariyle, sizlere daha iyi ve düzenli yayın yapabilmek amacıyla, technicalfaul.com olarak değiştirmiş bulunmaktayız.

Her ne kadar blogspot altyapısından çıkıp bağımsız bir site olsak da, ilerleyen dönemde basketbola bakışımızdan ve amatör ruhumuzdan bir taviz vermeden yazmaya ve basketbolu yaşamaya devam edeceğiz. Sizlere ülkenin en güncel ve eksiksiz haberini vermeyi vaat etmiyoruz; fakat biz size tarafsız, dürüst ve seviyeli bir basketbol sayfası olacağımızın, amatör ruhla basketbol hakkında bize güzel gelen her şeyi sizlerle paylaşacağımızın garantisini veriyoruz.

TechnicalFaul Basketball’un küçük dev ekibi olarak en sevdiğimiz ve zevk aldığımız işi yapıyor, basketbol yazıyoruz. Tüm takipçilerimize teşekkür ederiz.

1 YORUM

  1. Uzun zamandır takip ettiğim tek ve en iyi basketbol blogu olan technicalfaul.blogspot’un bağımsız bir site olarak yayın hayatına devam etmesi sevindirici bir haber. Her zaman gelişimi ve değişimi takip etmeniz dileğiyle başarılarınızın ve yayınlarınızın devamını dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here