ING Basketbol Süper Ligi Puan Durumu

0
937
ING Basketbol Süper Ligi puan durumu
ING Basketbol Süper Ligi puan durumu
SıraTakımOGMA.S.Y.S.Puan
1ANADOLU EFES232122045171244
2PINAR KARŞIYAKA232031924158743
3GALATASARAY DOĞA SİGORTA231671868180439
4FENERBAHÇE BEKO221751785161239
5TOFAŞ231582003179038
6DARÜŞŞAFAKA TEKFEN2313101884176336
7TEKSÜT BANDIRMA BK2312111863180835
8BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA2311121825184534
9FRUTTİ EXTRA BURSASPOR2311121807190534
10TÜRK TELEKOM2311121783183034
11GAZİANTEP BASKETBOL239141873193032
12OGM ORMANSPOR238151811194431
13BAHÇEŞEHİR KOLEJİ237161871200230
14MEKSA YATIRIM AFYON BLD.227151757178329
15AREL ÜNİV. BÜYÜKÇEKMECE233201693210526
16SİGORTAM.NET İTÜ BB232211720209225

ING Basketbol Süper Ligi 2019-2020 sezonu COVID-19 tedbirleri gereği durdurulmuştur. Ligin kalanı ile ilgili karar Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından verilecektir.