The Red Sneakers
The Red Sneakers
  • Filmin adı: The Red Sneakers
  • Yıl: 2002
  • Yönetmen: Gregory Hines
  • Oynayanlar: Dempsey Pappion, Vanessa Bell Calloway, Ruben Santiago Hudson, Gregory Hines
  • Süre: 1 saat 41 dakika

Konu: Reggie Reynolds derslerinde çok başarılı; fakat çok sevdiği basketbolda oldukça yeteneksiz bir lise öğrencisidir. Bir gün yolda karşılaştığı bir adam ona sihirli olduğunu söylediği bir çift kırmızı ayakkabı verir. Bu ayakkabılar Reggie’nin hayatını değiştirecektir.

Üst seviye bir yapım olmasa da, “kazandıran şeyi yapmakla doğru olanı yapmak arasındaki ince çizgi”yi ön plana çıkaran film, basketbolseverler açısından ilgi çekici ve zevkli zaman geçirmemizi sağlayan sahneler içeriyor. Size bir Coach Carter vaat etmiyoruz; fakat özellikle basketbolu seven çocuklarınız varsa, hep beraber iyi zaman geçireceğinizden eminiz. Türkçe altyazısını da bulmak isterdik; fakat siz daha iyisini bulana kadar şimdilik İngilizcesiyle idare edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. The Red Sneakers çocuklara ve gençlere basketbolu sevdirmek amacıyla yapılmış bir film Bence amacına da ulaşıyor. Geçen sene oğlumla izlemiştik. Oğlum çok sevmişti. Bu durum bana da bir çift ayakkabıya mal oldu. Eğlenceli bir film. Çocuğunuz varsa beraber oturupp izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here